برای راحتی شما کاربر عزیز سروری خریده شد و این وبلاگ غیرفعال شد.برای ورود به سایت جدید کلیک کنید در صورتی که نرم افزار موردنظر بر روی سایت جدید نباشد با ایمیل info@30tsoft.com تماس بگیرید ورود به سایت جدید  Kingdia DVD Ripper v3.6.2 - نرم افزار های کامپیوتر و موبایل


شاید تا کنون با نرم افزارهای زیادی برخورد کرده باشید که هر کدام به نوبه خود در راستای تبدیل دیسک های DVD حرف هایی برای گفتن داشته باشند !! هدف اصلی از تبدیل بعضی فایل ها به DVD افزایش کیفیت تصویر ، صوت ، رزولوش نهای پرداختی تصویر و ... می باشد ! بنابراین در این رابط به دنبال نرم افزاری خواهید بود که بتواند کیفیت صوت و تصویر را به بهترین نحو ممکن افزوده و کیفیت خروجی مطلوبی را تحویل شما دهد !! این نکته نیز در اکثر مبدل ها قابل ذکر است که ، زمان تبدیل فایل ها حتی با حجمی نه چندان زیاد ، به دلیل اعمال ثانیه ای تغییرات بر فایل مادر ، تا حدودی زیاد است ! پس برای تبدیل فایل ها به DVD همواره به دنبال سه فاکتور ، دقت ، کیفیت و سرعت خواهیم بود !!
Kingdia DVD Ripper همان مبدل حرفه ای دلخواه شماست ! این نرم افزار قدرتمند ساخته شده با تکنولوژی های طراحی روز دنیا این قدرت و امکان را به شما می دهد تا در کمترین زمان ممکن بتوانید فایل های خود را تبدیل کرده و از افزایش کیفیت صوتی ،تصویری آن لذت ببرید! همچنین می توانید به کمک این نرم افزار از DVD های خود بک آپ نیز تهیه کرده و در جایی ذخیره و به وقت نیاز از آن استفاده کنید ! قابل ذکر است که گزینه ابزاری موجود در این نرم افزار جهت افزایش سرعت تبدیل این امکان را به شما میدهد که با سرعتی برابر با 4x فایل های مورد نظر را به فرمت های ذکر شده تبدیل کرده و در وقت خود صرفه جویی کنید ! فرمت هایی نظیر AVI, Divx, Xivd, MPG ,ASF, WMV فرمت هایی خواهند بود که توسط این نرم افزار قدرتمند پشتیبانی شده و شما می توانید به راحتی آنها را تبدیل کنید !! وجود ابزارهای متعدد جهت تبدیل و تغییر تمامی ریز پارامترهای فایل مادر نیز یکی از شاخصه های مهم این نرم افزار به شمار می آید ! شما با استفاده از الگوی از پیش تعیین شده نرم افزار و یا طبق میل خود می توانید کیفیت خروجی متفاوتی را از این نرم افزار داشته باشید ! می توانید DVD را به VCD به صورت MPEG1 تبدیل کنید و یا DVD را به SVCD به صورت MPEG2 در آورده و سپس آن را رایت کنید!! محیط نرم افزار بسیار ساده طراحی شده و شما می توانید بر روی یک بیس بسیار ساده به راحتی و بدون هیچ سر در گمی کارهای تبدیل خود را انجام دهید !


دانلود از سرور سایت(با کرک)

دانلود از کامپیوتر مدیر(با کرک)(تورنت-برای استفاده از این روش دانلود نیاز به vuze یا utorrent دارید.حجم utorrent تنها 300 کیلوبایت است و در سایت ما و همچنین در utorrent.com موجود است.)

برای راحتی شما کاربر عزیز سروری خریده شد و این وبلاگ غیرفعال شد.برای ورود به سایت جدید کلیک کنید در صورتی که نرم افزار موردنظر بر روی سایت جدید نباشد با ایمیل info@30tsoft.com تماس بگیرید ورود به سایت جدید