برای راحتی شما کاربر عزیز سروری خریده شد و این وبلاگ غیرفعال شد.برای ورود به سایت جدید کلیک کنید در صورتی که نرم افزار موردنظر بر روی سایت جدید نباشد با ایمیل info@30tsoft.com تماس بگیرید ورود به سایت جدید  آموزش افتتاح حساب در آلرت پی - نرم افزار های کامپیوتر و موبایل

Alertpay

alertpayیک سیستم حساب بانکى الکترونیکى همانند e-gold است که کشور ایران رو هم قبول میکندو به ازاى هر زیرمجموعه به شما 10دلار میدهد و شما میتوانید این پول را به راحتى از alertpay به e-gold منتقل کنید و برا ى خود درآمد بسازد.همچنین شما می توانید با پول بدست آمده خرید اینترنتی کنید.یا توسط ویزای خود ابتدا به این شرکت پول خود را واریز و سپس خرید اینتزنتی کنید.

براى ثبت نام اینجا کلیک کنید وقتی صفحه باز شد بر روی دکمه Sign Up کلیک کنید.

سپس مراحل زیر را به ترتیب پر کنید:

First Name------------- نام

Last Name------------- نام خانوادگی

Address--------------- ادرس محل سکونت

City------------------- شهر

State/Province------- استان یا کشور

Zip/Postal Code------کد پستی

Primary Phone-------تلفن اولیه

Secondary Phone---تلفن فرعی

Email Address-------ادرس ایمیل

Password-----------رمز عبور

Re-enter Password--تکرار رمز عبور

Security Question - سوالات امنیتی

Security Question 2-سوالات امنیتی 2

دکمه I agree to AlertPay's terms and conditions را تیک بزنید.

بر روی register کلیک کنید .

بعد از انجام مراحل بالا یک ایمیل فعال سازی برای شما فرستاده میشود .و در داخل ایمیل روی لینک کلیک کنید.بعد از باز شدن صفحه ایمیل شما بطور اتوماتیک نوشته شده است که شما فقط پسورد انتخابی که موقع ثبت نام وارد کردید را باید وارد کنید.

بعد صفحه ای باز میشود که سه گزینه دارد شما بر روی گزینه اول کلیک میکنید و اینتر را میزنید.

اکنون ثبت نام شما کامل شده است و یک ایمیل خوش امد گویی به شما فرستاده میشود . برای اینکه شما هم زیر مجموعه پیدا کنید بعد از Login کردن بر روی گزینه Reffral Program  کلیک کنید و کد مربوط به Reffral را دریافت کنید.

برای راحتی شما کاربر عزیز سروری خریده شد و این وبلاگ غیرفعال شد.برای ورود به سایت جدید کلیک کنید در صورتی که نرم افزار موردنظر بر روی سایت جدید نباشد با ایمیل info@30tsoft.com تماس بگیرید ورود به سایت جدید