برای راحتی شما کاربر عزیز سروری خریده شد و این وبلاگ غیرفعال شد.برای ورود به سایت جدید کلیک کنید در صورتی که نرم افزار موردنظر بر روی سایت جدید نباشد با ایمیل info@30tsoft.com تماس بگیرید ورود به سایت جدید  MakeUp Pilot 3.2.3 - نرم افزار های کامپیوتر و موبایل

این برنامه از طرف سافت دانلود تایید می شود و همچنین بسیار اسان می باشد.

نرم افزار MakeUp Pilot از از کم حجم ترین و در نوع خود کاملترین نرم افزارهای اصلاح تصاویر چهره و یا Portrait Editor میباشد .اصول کلی اصلاح تصاویر چهره انسان بر پایه حذف ، چروک ، انواع جوش ، لکه های طبیعی پوست و در برخی موارد خاص ، به صورتی قرار گرفته که بیننده قادر به تشخیص هیچ پدیده غیر طبیعی در محل ضایعات فوق نباشد .


در زمانهای نه چندان دور رتوش توسط عکاسان با تجربه و به وسیله صفجه نیمه شفافی که پشت آن منبع نور قرار گرفته بود بر روی نگاتیو صورت میگرفت که مستلزم مهارت دستی فوق العاده و تجربه ای بود که با سالها کار دشوار در آتلیه و تاریک خانه های عکاسی به دست میامد .از این نظر بسیاری از عکاسان و رتوشگران به معروفیت خاصی میرسیدند که شهرت آنان همانند عکاسان زبانزد خاص و عام بود.
با گسترش دانش آی تی و استفاده گسترده از نرم افزارهای گرافیکی اصلاح تصاویر صورت و رتوش نیز دستخوش تحول اساسی گردید . به سانی که اینک حتی بسیاری از کاربران نسبتا کم تجربه نیز توسط نرم افزارهای فوق کارهایی با کیفیت جالب و گاه درخشان ارائه میدهند .

یکی از مشکلات اصلی استفاده از نرم افزارهای گرافیکی برای اصلاح تصاویر چهره حجم بالای این قبیل نرم افزارها و گوناگونی ابزارهای متفاوت و گسترده بر آنها میباشد . چنانکه ممکن است مثلا برای ادیت یک عکس ساده مجبور به نصب نرم افزاری همچون فتوشاپ و چندین پلاگین اختصاصی اصلاح تصاویر صورت باشیم . همچنین آموزش استاده از بسیاری از قسمتهای آن را باید در دستور کار خود قرار دهیم .
ارزش نرم افزارهایی همچون MakeUp Pilot در اینجا آشکار میشود که تنها با استفاده از یک نرم افزار کوچک و ( در نسخه فعلی بدو ن نیاز به نصب ) کلیه ابزارهای لازم برای اصلاح تصاویر چهره اعم از حذف ، اضافه و تغییر تن در اختیار ما قرار میگیرد .
لازم به ذکر میباشد که ابزارهای اختصاصی مشابه عملکرد این نرم افزار که در فتوشاپ قرار گرفته در بسیاری از موارد به قیمت بالایی به فروش میرسند .نحوه استفاده از نرم افزار بسیار ساده میباشد و در صورت نیاز میتوان آن را با استفاده از تصاویر متحرک و به شکل زیبایی ( در آغاز استفاده ) مشاهده نمود.
چنانکه اشاره شد نرم افزار Portable بوده و برای اجرای آن تنها کافی است فایل MakeUpPilot.exe را اجرا فرمایید .


دانلود با کرک

نکته:ابتدا بر روی دانلود کلیک کنید سپس چند ثانیه صبر کنید بعد از چند ثانیه بر روی GENERATE DOWNLOAD LINK کلیک کنید.سپس لینکی ظاهر می شود که باید بر روی ان کلیک کنید تا دانلود قابل ریسوم شما اغاز شود.


برای راحتی شما کاربر عزیز سروری خریده شد و این وبلاگ غیرفعال شد.برای ورود به سایت جدید کلیک کنید در صورتی که نرم افزار موردنظر بر روی سایت جدید نباشد با ایمیل info@30tsoft.com تماس بگیرید ورود به سایت جدید