برای راحتی شما کاربر عزیز سروری خریده شد و این وبلاگ غیرفعال شد.برای ورود به سایت جدید کلیک کنید در صورتی که نرم افزار موردنظر بر روی سایت جدید نباشد با ایمیل info@30tsoft.com تماس بگیرید ورود به سایت جدید  افزودن امکانات چت صوتی و ویدیوئی به Gmail - نرم افزار های کامپیوتر و موبایل

شرکت گوگل روز سه‌شنبه امکانات چت صوتی و ویدیوئی را به سرویس جی‌میل خود اضافه کرد. این امکانات، یک سرویس رایگان و تحت وب است که رقیبی برای سرویس‌هایی همچون Skype محسوب می‌شود.


کاربران گوگل و جی‌میل اینک می‌توانند از طریق یک صفحه ویدیوئی بصورت آنلاین با دوستان، بستگان و همکاران خود صحبت نموده و بطور همزمان اقدام به ارسال پیام‌های متنی به صندوق پستی آنان بنمایند.

کارد تصویری بصورت یک پنجره Pop-up و در خارج از پنجره اصلی مرورگر ظاهر می‌شود و کاربر می‌تواند آن را آزادانه در هر نقطه دلخواهی از صفحه دسکتاپ خود قرار دهد.
اندازه این پنجره نیز قابل تغییر بوده و کاربر می‌تواند بنا بر نیاز خود این پنجره را بصورت Full Screen درآورد.

Jason Freidenfelds سخنگوی گوگل درباره این سرویس جدید به خبرگزاری رویترز گفت: «ایده اصلی ما در این کار فراهم آوردن روش‌های سریع‌تر و راحت‌تر برای ایجاد ارتباط با دیگران بوده است.»

«فکر می‌کنم برای بخش تجاری نیز جالب باشد تا ارتباط با دیگران را این بار از زاویه دیگری تجربه نماید.»

این ویژگی برای هر دو دسته کاربران ویندوز و مک قابل استفاده خواهد بود.

برای راحتی شما کاربر عزیز سروری خریده شد و این وبلاگ غیرفعال شد.برای ورود به سایت جدید کلیک کنید در صورتی که نرم افزار موردنظر بر روی سایت جدید نباشد با ایمیل info@30tsoft.com تماس بگیرید ورود به سایت جدید