برای راحتی شما کاربر عزیز سروری خریده شد و این وبلاگ غیرفعال شد.برای ورود به سایت جدید کلیک کنید در صورتی که نرم افزار موردنظر بر روی سایت جدید نباشد با ایمیل info@30tsoft.com تماس بگیرید ورود به سایت جدید  ساخت لوگو و متن های 3 بعدی با استفاده از بسته نرم افزاری Xara3D - نرم افزار های کامپیوتر و موبایل
Xara 3D 6.00
اگر می خواهید تصاویر بسیار شگفت انگیز، متن های 3 بعدی و لوگوهای بی نظیر ایجاد نمایید، Xara3D 6.00 با امکانات فراوانش کمک شایانی به شما خواهد کرد.
بسته نرم افزاری Xara3D، به شما کمک می کند تا یک کار منحصر به فرد انجام دهید. از این نرم افزار برای ساخت تصاویر بسیار با کیفیت بالا همراه با متن های 3 بعدی و یا طراحی یک لوگو برای کارخانه ها، دکمه و عنوان و سرصفحه استفاده می شود.
این نرم افزار در دسترس کاربران است و بهترین راه جهت ساخت تصاویر با کیفیت عالی و حرفه ای برای صفحات وب و لوگو و ... می باشد.
همچنین با استفاده از بسته نرم افزاری Xara3D، امکان ایجاد انیمیشن های 3بعدی شگفت انگیز تنها در مدت چند ثانیه در فرمت فایل های GIF, AVI و فلش وجود دارد.

دانلود با کرک


برای راحتی شما کاربر عزیز سروری خریده شد و این وبلاگ غیرفعال شد.برای ورود به سایت جدید کلیک کنید در صورتی که نرم افزار موردنظر بر روی سایت جدید نباشد با ایمیل info@30tsoft.com تماس بگیرید ورود به سایت جدید