برای راحتی شما کاربر عزیز سروری خریده شد و این وبلاگ غیرفعال شد.برای ورود به سایت جدید کلیک کنید در صورتی که نرم افزار موردنظر بر روی سایت جدید نباشد با ایمیل info@30tsoft.com تماس بگیرید ورود به سایت جدید  VeryPDF PDFcamp Printer Pro v2.3 نرم افزاری برای ساخت PDF - نرم افزار های کامپیوتر و موبایل

PDF رایج ترین فرمت برای کتابهای الکترونیکی می باشد و  امروزه بسیاری از مقالات ، تحقیقات دانشجویی ، پایان نامه ها و ... نیز در این فرمت برای افراد مختلف ارائه می شوند. ساخت این نوع فرمت که از سند های متنی ، عکس ها ، صفحات وب و ... می باشد به وسیله ابزارهایی صورت می گیرد که از معروفترین آن ها می توان به برنامه شرکت Adobe یعنی Adobe Acrobat Pro اشاره نمود. نرم افزارهای دیگری نیز بدین منظور توسط دیگر شرکت ها ساخته شده اند که آن ها نیز هریک با توجه به امکانات خود توانایی هایی را به کاربران می دهند.

PDFcamp Printer Pro نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادراند تا اقدام به ساخت فایلهای PDF نمایند.

در این نرم افزار کاربران از دیگر ویژگی ها و ابزارها همانند ساخت و ترکیب فایل های PDF ، ویرایش ، تبدیل فرمت ، برقراری امنیت برای فایل ( قرار دادن رمز عبور و کد کردن اطلاعات ) و ... برخوردار می باشند. کاربران در برنامه های مختلف ویرایشگر متن و یا برنامه های مدیریت و مشاهده عکس ها در سریعترین زمان به ابزار ساخت PDF این نرم افزار دسترسی خواهند داشت. این نرم افزار در زمانی کوتاه و به صورت منظم اقدام به ساخت فایل PDF شما و یا تبدیل یک فایل PDF به فرمت دیگری می نماید. این برنامه محصولی از شرکت VeryPDF می باشد.


دانلود فول ورژن


نکته:برای استفاده از برنامه باید به قسمت پرینت متن رفت و گزینه ی این برنامه را از لیست پرینتر را بزنید و دگمه ی پرینت را فشرد و جای مناسب ذخیره را انتخاب کرد.بعد از این که این کار ها را کردید برنامه شروع به کانورت ان متن به پی دی اف میکند.

نکته۲:این برنامه به هیچ وجه فایلی را که می خواهید کانورت کنید.پرینت نمی کند!!و برای پرینت کردن باید پس از کانورت شدن به برنامه ی پی دی اف خوانتان بروید و بعد گزینه ی برنامه را با نام پرینترتان عوض کنید.برای راحتی شما کاربر عزیز سروری خریده شد و این وبلاگ غیرفعال شد.برای ورود به سایت جدید کلیک کنید در صورتی که نرم افزار موردنظر بر روی سایت جدید نباشد با ایمیل info@30tsoft.com تماس بگیرید ورود به سایت جدید